Hans & Griet (7+)

Magisch muziektheater voor de hele familie

Na het succes van De Toverfluit, presenteren de Toneelmakerij en Silbersee nu Hans en Griet. Naar de klassieke opera van Engelbert Humperdinck in een hedendaagse vertaling door Jibbe Willems en met nieuwe composities van Genevieve Murphy.

Dit keer verdwalen Hans en Griet niet in het bos. Door hun ouders op straat gezet, zwerven ze ’s nachts door de verlaten straten van de grote stad. Onderweg ontmoeten ze allerlei wonderlijke figuren. Zoals de vadsige PatatDuif die zijn mening over de stad niet onder stoelen of banken steekt, de Nachtvlinder die je een geweldige avond belooft en de Draaiorgeldraaier met zijn valse muziek.  

Gaan ze ooit nog terug naar hun ouders of rooien ze het liever zelf?  

Een bitterzoete mix van opera, spel, zang, hiphop en dans maken dit Grimmige sprookje tot een onvergetelijke ervaring voor de hele familie. Een spannend, grappig en ontroerend coming-of-age verhaal met verrassende videobeelden van je eigen stad. 

 

van de Toneelmakerij en Silbersee | in samenwerking met Internationaal Theater Amsterdam | regie Paul Knieriem | muzikale leiding Romain Bischoff | libretto Jibbe Willems | muzikale compositie Engelbert Humperdinck & Genevieve Murphy | vocale arrangementen Michaela Riener | dramaturgie Paulien Geerlings, Jan Van den Bossche | decor en video ontwerp Marloes en Wikke | decor assistentie Merel de Vroome | kostuums Jorine van Beek | lichtontwerp Gé Wegman | Geluidsontwerp Maurits Thiel | muzikale en regieassistentie Florian Slangen | bewegingscoach Juliëtte van Ingen | met Laura Bohn, Jan-Paul Buijs, Yung-Tuan Ku, Arnout Lems, Genevieve Murphy, Nienke Nasserian Nelissen, Carl Refos, Michaela Riener, Rop Verheijen | kinderkoor Ada, Alexander, Amana, Arjun, Aryana, Ceren, Denzelino, Dylan, Elif, Jaynina, Jette, Kotobuki, Kurumi, Lester, Lily, Majdouline, Nhakisha, Nina, Saar,, Selma, Sherly, Teuntje, Valerie, Vienna, Yuki, Zeynep, Zuma | met dank aan Aslan Muziekcentrum 


Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

Past performances

  • Sunday 9 January 2022 – 14:30Stadsschouwburg GroningenGroningen (GEANNULEERD)
  • Wednesday 5 January 2022 – 15:00Parkstad Theaters LimburgKerkrade (GEANNULEERD)
  • Sunday 2 January 2022 – 16:00De MeervaartAmsterdam (GEANNULEERD)
  • Thursday 30 December 2021 – 14:30Internationaal Theater AmsterdamAmsterdam (GEANNULEERD)
  • Wednesday 29 December 2021 – 14:30Internationaal Theater AmsterdamAmsterdam (GEANNULEERD)
  • Tuesday 28 December 2021 – 14:30Internationaal Theater AmsterdamAmsterdam (GEANNULEERD)
  • Monday 27 December 2021 – 14:30Internationaal Theater AmsterdamAmsterdam (GEANNULEERD)
  • Sunday 26 December 2021 – 14:30Internationaal Theater AmsterdamAmsterdam (GEANNULEERD)
  • Saturday 25 December 2021 – 14:30Internationaal Theater AmsterdamAmsterdam (GEANNULEERD)
  • Sunday 12 December 2021 – 14:30Theaters TilburgTilburg
  • Friday 26 November 2021 – 19:00De MaaspoortVenlo
  • Sunday 21 November 2021 – 14:30Parktheater EindhovenEindhoven
  • Sunday 14 November 2021 – 15:00Theater Rotterdam SchouwburgRotterdam
  • Sunday 7 November 2021 – 15:00ZaantheaterZaandam
  • Sunday 31 October 2021 – 15:00Chassé TheaterBreda
  • Friday 29 October 2021 – 19:30Taqa Theater de VestAlkmaar
  • Sunday 24 October 2021 – 15:00Stadsschouwburg UtrechtUtrecht
  • Saturday 23 October 2021 – 16:00Stadstheater ArnhemArnhem
  • Friday 22 October 2021 – 19:00Koninklijke SchouwburgDen Haag
  • Thursday 21 October 2021 – 19:00FlintAmersfoort
  • Sunday 17 October 2021 – 14:30Internationaal Theater AmsterdamAmsterdam
  • Saturday 16 October 2021 – 19:30Internationaal Theater AmsterdamAmsterdam