agenda

agenda

upcoming performances

Wed, 23 August 2017, 20:00 - 20:45true colors
Theaterfestival de Parade, Amsterdam
tickets
Thu, 24 August 2017, 20:00 - 20:45true colors
Theaterfestival de Parade, Amsterdam
tickets
Fri, 25 August 2017, 20:00 - 20:45true colors
Theaterfestival de Parade, Amsterdam
tickets
Sat, 26 August 2017, 20:00 - 20:45true colors
Theaterfestival de Parade, Amsterdam
tickets
Sun, 27 August 2017, 20:00 - 20:45true colors
Theaterfestival de Parade, Amsterdam
tickets
Thu, 21 September 2017, 19:30 - 21:00homo instrumentalis
Ruhrtriennale / Gebläsehalle, Duisburg
tickets
Fri, 22 September 2017, 19:30 - 21:00homo instrumentalis
Ruhrtriennale / Gebläsehalle, Duisburg
tickets
Sat, 23 September 2017, 19:30 - 21:00homo instrumentalis
Ruhrtriennale / Gebläsehalle, Duisburg
tickets
Sun, 24 September 2017, 15:00 - 16:30homo instrumentalis
Ruhrtriennale / Gebläsehalle, Duisburg
tickets
Thu, 28 September 2017, 20:15 - 21:45homo instrumentalis
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
tickets
Wed, 04 October 2017, 20:30 - 22:00homo instrumentalis
Rabotheater, Hengelo
tickets
Sat, 07 October 2017, 20:00 - 21:30homo instrumentalis
Muziekcentrum De Bijloke, Gent
tickets
Sun, 05 November 2017, 20:30 - 22:00homo instrumentalis
November Music, Den Bosch
tickets